Bądź wiesz, iż istnieją inne sposoby rolek kasowych papieru? Szmalu fiskalne są w stanie zastosować z rozlicznych typów papieru w poniższym taśmy wizowej, wspólnego rejestru papier, papier wizowych a różne modele rolek. Takie sposoby papieru nie mają możliwości stanowić stosowane nic bardziej błędnego za pomocą forsy rejestrujące. Mamona jest realnie zmechanizowane urządzenie służące do nagrywania natomiast obliczania pozostałych transakcji. Podczas gdy płatność jest zapewnione na mocy kontrahenta, kasjer stanie się następny zużyć szufladę pieniędzy za załatwienia, tudzież odtąd użytkować spośród drukarki w celu skonstruowania potwierdzenie odbioru. W większości przypadków, szuflada, jaka zlokalizowany jest w rejestrze potrzebuje ponadplanowych klawiszy, by otworzyć. Lecz wciąż specyficzne podwładni i menedżerowie znajdują się dozwolone, ażeby otworzyć otwór okienny. Gdyż kasa istnieje zablokowana poprzez jedną leku lub hasła, nie stanie się mniejsze ryzyko korupcji zatrudnionych jeden złodziejstwo.

Każdy indywiduum machiny przez specyficznego rolek kasowych papieru. Egzystują wyjątkowe rolki papieru, kto drukuje kwotę dzięki jednego papieru niewielkie. Takie rolki istnieją używane w starych rejestrów wcześniej. W tej chwili niepodobna machiny są poświęcone aż do uwolnienia ogromnych kawałków papieru aż do wpływów i płatności nadzwyczajnych. Istnieją podobnie wyjątkowe rolki, jakie znajdują się zaprojektowane ażeby była zgodna z medykamentu operacyjnego Windows 1 Unix. Na przykład, jeżeli kasa jest OS zainstalowany rolki papieru nie mają możliwości istnieć traktowane aż do drukowania kolorowych wpływy spośród grafiką oraz emblematów nawet szczegółowe. Klienci, jacy posiadają specjalne kupony 1 inne zalety nie mają możliwości także docierać swych znaczników przy użyciu kapuchy. Na przykład, o ile dom towarowy przekazuje bezpłatne rabaty dla ustawicznych osobników jest w stanie zwyczajnie wydrukować kupony wraz z kwitów. Zezwala jest to uciułać setki floty, gdyż hipermarket nie powinno się wykorzystywać innej drukarki.

Egzystują również kas fiskalnych rolki papieru, które znajdują się zaprojektowane wedle spółki. Na przykład, elektryczne firmy posiadają rolkę papieru, który to posiada marki jeden godzinę a datę płatności. Większą część supermarketów będzie puder podobnie rolkę papieru, który to posiada markę korporacje istotnie, iż będą one wiedzieć, azali przychody są kompatybilne z prawem azali nie. Ściśle mówiąc, co niektóre rolki papieru były zaprojektowane w sposób szczególny wariant druku, co robi je ciężko skopiować za pomocą komputera. Czyli, że jakikolwiek paragon stanie się trudne aż do podrobienia.

Stanowią też rolki papieru, które to znajdują się dokonywane z wykorzystaniem specjalnego sposobu papieru. Na przykład, dzisiaj istnieją kasy, które to używają nakładu cyfrowego. Innymi słowy, że pliki wydane w oparciu rejestru są rzeczywiście publikowane poprzez radośnie, natomiast nie przez atrament. Odkąd obecnie rejestru maszyny wykorzystuje kody kreskowe i technologię POS wpływy, jakie znajdują się uwalniane przez owych maszyn są również zdigitalizowane. Czyli, że wpływy będą trzymali dodatkowe informacje i oferty bonusowe w celu nabywców. Gdyż maszyny znajdują się też zdigitalizowane nie dysponuje w tej chwili konieczności zaordynowania napełnianiu atrament. W miejsce tegoż, narzędzie automatycznie wydrukuje paragon, bez żadnych problemów. Jeśli hipermarket braknie papieru to można po prostu zamówić ją online również dysponować go rozprowadzony aż do sklepiku.

nurek


トップ   編集 凍結 差分 バックアップ 添付 複製 名前変更 リロード   新規 一覧 単語検索 最終更新   ヘルプ   最終更新のRSS
Last-modified: 2012-08-07 (火) 14:02:57 (3367d)